O nás

Vítejte ve světě průmyslové automatizace

Společnost DEIA s.r.o. nabízí expertní služby pro nákup, vyhledávání, výkup a prodej dílů pro průmyslovou automatizaci. Vybírat ze zboží můžete zde na e-shopu anebo nás můžete oslovit s individuální poptávkou na specifické díly pro průmyslovou automatizaci nebo součásti technologických celků.

Nabízíme dodání k Vám do závodu nebo dodání dílů přímo na výrobní linku nejen v regionu Praha, Střední Čechy, ale i po celé České Republice. Objednat díly pro průmyslovou automatizaci můžete i ze zahraničí. Zajistit můžeme i pravidelné dodávky dílů a komponent pro výrobu, údržbu či montáž a opravy strojů a strojních součástí. V našem portfoliu jsou dílů a součástky od renomovaných výrobců a dodavatelů, jako jsou Siemens, Omron, Balluff, ABB, IFM, SICK, WAGO, Schneider Electric, FESTO a další. Vyhledávat můžete podle výrobních označení výrobců, podle typů dílů pro průmyslovou automatizaci nebo podle názvů výrobců.

V rámci naší činnosti taktéž vykupujeme nadnormativní zásoby a nepoužité díly ze skladů či montáží.

Neváhejte se na nás obrátit i v případě, že potřebujete poradit při implementaci inovativních technologií nebo při náhradě zastaralých či již nevyráběných technologických celků a jejich částí. Naši odborníci s dvacetiletou praxí v oboru pro Vás přetypují dosud používané komponenty a vyhledají a objednají kompatibilní díly do Vašich strojů a zařízení.  Zároveň zajistí přepravu dílů až na místo, včetně případného proclení či vyřízení ostatních logistických formalit.

Jste-li v koncích, pošlete nám fotografii toho, co se Vám pokazilo a co potřebujete nahradit.

S námi se ve světe automatizace neztratíte!