O nás

Vítejte ve světě průmyslové automatizace

Společnost DEIA s.r.o. nabízí expertní služby pro nákup, vyhledávání, výkup a prodej dílů pro průmyslovou automatizaci. Vybírat ze zboží můžete zde na e-shopu anebo nás můžete oslovit s individuální poptávkou na specifické díly pro průmyslovou automatizaci nebo součásti technologických celků.

Nabízíme dodání k Vám do závodu nebo dodání dílů přímo na výrobní linku nejen v regionu Praha, Střední Čechy, ale i po celé České Republice. Objednat díly pro průmyslovou automatizaci můžete i ze zahraničí. Zajistit můžeme i pravidelné dodávky dílů a komponent pro výrobu, údržbu či montáž a opravy strojů a strojních součástí. V našem portfoliu jsou dílů a součástky od renomovaných výrobců a dodavatelů, jako jsou Siemens, Omron, Balluff, ABB, IFM, SICK, WAGO, Schneider Electric, FESTO a další. Vyhledávat můžete podle výrobních označení výrobců, podle typů dílů pro průmyslovou automatizaci nebo podle názvů výrobců.

V rámci naší činnosti taktéž vykupujeme nadnormativní zásoby a nepoužité díly ze skladů či montáží.

Neváhejte se na nás obrátit i v případě, že potřebujete poradit při implementaci inovativních technologií nebo při náhradě zastaralých či již nevyráběných technologických celků a jejich částí. Naši odborníci s dvacetiletou praxí v oboru pro Vás přetypují dosud používané komponenty a vyhledají a objednají kompatibilní díly do Vašich strojů a zařízení.  Zároveň zajistí přepravu dílů až na místo, včetně případného proclení či vyřízení ostatních logistických formalit.

Jste-li v koncích, pošlete nám fotografii toho, co se Vám pokazilo a co potřebujete nahradit.

S námi se ve světe automatizace neztratíte!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení