O nás

Vítejte ve světě průmyslové automatizace

Společnost DEIA s.r.o. nabízí expertní služby v oblasti nákupu, vyhledávání, prodeje a taktéž výkupu dílů pro průmyslovou automatizaci. Naší hlavní specializací jsou dodávky řešení na klíč, kompletní zajišťování dílů pro sériovou výrobu, projektové zakázky, včetně náhradních dílů pro údržbu strojů a zařízení.

Opíráme se o globální partnerskou síť dodavatelů, a proto jsme pro Vás schopni zajistit díly pro průmyslovou automatizaci i v situaci, kdy na trhu velká část komponentů zcela chybí, anebo má extrémně dlouhé dodací lhůty.

Na našem e-shopu je zastoupen pouze nepatrný zlomek dílů, který jsme schopni dodat. Lze zde vybírat z dílů z našich nadnormativních skladových zásob a komponentů z již zrealizovaných projektů. Vyhledávat můžete podle výrobních označení výrobců, podle typů dílů pro průmyslovou automatizaci nebo dle názvů výrobců. Pokud zde nenajdete, co hledáte, neváhejte nás oslovit s individuální poptávkou na specifické díly nebo součásti technologických celků.

Nabízíme dodání k Vám do závodu nebo dodání dílů přímo na výrobní linku nejen v regionu Praha, Střední Čechy, ale i po celé České Republice. Objednat díly pro průmyslovou automatizaci můžete i ze zahraničí. V našem portfoliu jsou díly a součástky od renomovaných výrobců a dodavatelů, jako jsou Siemens, Schneider Electric, Omron, ABB, Balluff, IFM, SICK, WAGO, FESTO, Keyence  a mnoho dalších.

V rámci naší činnosti taktéž vykupujeme nadnormativní zásoby a nepoužité díly ze skladů či montáží.

Neváhejte se na nás obrátit i v případě, kdy potřebujete poradit v projektových záležitostech, při implementaci inovativních technologií nebo při náhradě zastaralých či již nevyráběných technologických celků a jejich částí. Naši odborníci s dvacetiletou praxí v oboru pro Vás přetypují dosud používané komponenty a vyhledají a objednají kompatibilní díly do Vašich strojů a zařízení.  Zároveň zajistí přepravu dílů až na místo, včetně případného proclení či vyřízení ostatních logistických formalit.

Jste-li v koncích, pošlete nám fotografii toho, co se Vám pokazilo a co potřebujete nahradit.

S námi se ve světe automatizace neztratíte!