Služby

Prodej dílů pro průmyslovou automatizaci

Na našem e-shopu najdete nejrůznější díly pro průmyslovou automatizaci. Nabízíme díly a komponenty v oblasti hydrauliky, pneumatiky, elektrické a elektronické součástky, řídicí automaty, bezpečnostní prvky pro výrobu a údržbu, vybavení elektrických rozvaděčů, ovládací a manipulační techniku, pohony a jejich řízení, kabely a kabelové svazky, včetně konektorů, nebo též měřicí a revizní přístroje.

Pokud nenajdete, co hledáte, či požadované zboží nemáme v danou chvíli na skladě, obraťte se na nás s individuální poptávkou. Prověříme dostupnost dílů u dodavatelů po celém světě a připravíme pro Vás nabídku na míru. Po jejím odsouhlasení zajistíme přepravu dílů až k Vám na místo určení.

Máte-li zájem o odběr většího množství zboží, kontaktujte nás prosím a my pro Vás připravíme individuální nabídku.

Poradenství

Na řešení každodenních záležitostí máte vlastní týmy odborníků, kteří si ví se vším rady. Pokud se však dostanete do situace, že se vyskytne nečekaný problém v oblasti průmyslové automatizace či chcete zkonzultovat Vámi připravované řešení, rádi Vám pomůžeme odbornou radou a nestranným názorem.

Naším prvořadým cílem je pro Vás najít efektivní řešení, které pro Vás bude maximálně ekonomicky výhodné a splní Vaše požadavky.

Proto neváhejte a obraťte se na nás kdykoliv si nebudete jisti!

Přetypování dílů pro průmyslovou automatizaci

Pokazil se Vám dlouho používaný stroj či starší zařízení a nejste si jisti, kde do něj sehnat náhradní díl? Nebo ještě hůř – daný náhradní díl se již nějakou dobu nevyrábí a není běžně u výrobců na skladě?

Kontaktujte nás a my Vám díl přetypujeme a bude-li to technicky možné, nabídneme adekvátní náhradu, která bude kompatibilní se zbytkem zařízení a umožní Vám po jeho dodání opět bez problémů fungovat.

Odkup dílů pro průmyslovou automatizaci

Likvidujete sklady či potřebujete vyřadit nadnormativní zásoby? Zajistíme pro Vás odkup dílů a komponent v oblasti průmyslové automatizace. Rádi se k Vám přijedeme podívat a připravíme cenovou nabídku na odkup zásob na skladě. Nezáleží na tom, jak velkou firmou jste a v jakém oboru podnikáte, stejně tak jako není důležité, jak rozsáhlé jsou Vaše zásoby.

Prostě nám zavolejte a my vše potřebné zařídíme za Vás!