Služby

Prodej dílů pro průmyslovou automatizaci

Specializujeme se především na dodávky řešení na klíč. Zajišťujeme kompletní dodávky dílů z oblasti průmyslové automatizace pro sériovou výrobu, projektové zakázky a náhradní díly pro údržbu strojů a zařízení.

Na našem e-shopu najdete výhradně komponenty z našich nadnormativních skladových zásob a díly z námi již zrealizovaných projektů. Jedná se o díly z oblasti hydrauliky, pneumatiky, elektrické a elektronické součástky, řídicí automaty, bezpečnostní prvky pro výrobu a údržbu, vybavení elektrických rozvaděčů, ovládací a manipulační techniku, pohony a jejich řízení, kabely a kabelové svazky, včetně konektorů, nebo též měřicí a revizní přístroje.

Pokud zde nenajdete, co hledáte, nebo díly nemáme skladem či v potřebném množství, obraťte se na nás s individuální poptávkou. Prověříme dostupnost dílů u našich partnerů po celém světě a připravíme pro Vás nabídku na míru. Po jejím odsouhlasení zajistíme přepravu dílů až k Vám na místo určení.

Poradenství

Na řešení každodenních záležitostí máte vlastní týmy odborníků, kteří si ví se vším rady. Pokud se však dostanete do situace, že se vyskytne nečekaný problém v oblasti průmyslové automatizace či chcete zkonzultovat Vámi připravované řešení, rádi Vám pomůžeme odbornou radou a nestranným názorem.

Naším prvořadým cílem je pro Vás najít efektivní řešení, které pro Vás bude maximálně ekonomicky výhodné a splní Vaše požadavky.

Proto neváhejte a obraťte se na nás kdykoliv si nebudete jisti!

Přetypování dílů pro průmyslovou automatizaci

Pokazil se Vám dlouho používaný stroj či starší zařízení a nejste si jisti, kde do něj sehnat náhradní díl? Nebo ještě hůř – daný náhradní díl se již nějakou dobu nevyrábí a není běžně u výrobců na skladě?

Kontaktujte nás a my Vám díl přetypujeme a bude-li to technicky možné, nabídneme adekvátní náhradu, která bude kompatibilní se zbytkem zařízení a umožní Vám po jeho dodání opět bez problémů fungovat.

Odkup dílů pro průmyslovou automatizaci

Likvidujete sklady či potřebujete vyřadit nadnormativní zásoby? Máte k dispozici nové díly v originálním balení? Zajistíme pro Vás odkup nových dílů a komponent v oblasti průmyslové automatizace. Rádi se k Vám přijedeme podívat a připravíme cenovou nabídku na odkup zásob na skladě. Nezáleží na tom, jak velkou firmou jste a v jakém oboru podnikáte, stejně tak jako není důležité, jak rozsáhlé jsou Vaše zásoby.

Prostě nám zavolejte a my vše potřebné zařídíme za Vás!