Perseus Energy 285

31 692,32 Kč 26 192 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Položka byla vyprodána…

Perseus Energy 285 je monitorovací jednotka s LTE a LAN pro připojení senzorů přes RS-485 Modbus/RTU. Napájí se 9–30 V a umožňuje přenos dat přes SNMP, MQTT a Modbus/TCP.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis

Perseus Energy 285 je monitorovací jednotka HW group určená pro připojení senzorů a měřidel třetích stran přes rozhraní RS-485 s protokolem Modbus/RTU. Zařízení umožňuje sběr dat z externích zařízení a jejich přenos do dohledových systémů přes ethernet nebo mobilní síť LTE. Jednotka podporuje otevřené protokoly SNMP, XML, Modbus/TCP a MQTT pro integraci do SCADA a NMS systémů. Lze ji použít jako bránu z Modbus/RTU na IP protokoly. Díky LTE konektivitě je vhodná pro instalace bez dostupné LAN infrastruktury.

Technické údaje

Parametr Hodnota
Výrobce HW group
Model Perseus Energy 285
Typ zařízení Monitorovací jednotka / LTE gateway
Napájení 9–30 V
Ethernet RJ45 (100BASE-T)
Mobilní konektivita LTE
Rozhraní RS-485 1× RS-485 (Modbus/RTU)
Podporované protokoly SNMP, XML, Modbus/TCP, MQTT
Kapacita Až 100 měřidel / 1000 proměnných
Krytí IP40
Provozní teplota −30 °C až +85 °C
Rozměry 145 × 38 × 135 mm
Hmotnost 505 g

Přednosti

  • LTE konektivita pro vzdálený monitoring bez LAN
  • Připojení Modbus/RTU senzorů přes RS-485
  • Převod na Modbus/TCP pro integraci do sítí
  • Podpora SNMP, MQTT a XML pro dohledové systémy
  • Vhodné pro energetiku, infrastrukturu a průmysl

Využití

Perseus Energy 285 je určen pro vzdálený monitoring technologií v lokalitách bez pevného připojení k síti. Používá se pro sběr dat z elektroměrů, senzorů a průmyslových zařízení s rozhraním Modbus/RTU. Uplatnění nachází v energetice, infrastruktuře, telekomunikacích a technických instalacích.

FAQ

Otázka: Kdy je vhodné použít model 285 místo 240?
Odpověď: Model 285 je vhodný tam, kde není dostupná LAN infrastruktura a je nutné využít LTE konektivitu pro přenos dat.

Otázka: Jaké protokoly jednotka podporuje?
Odpověď: Podporovány jsou SNMP, XML, Modbus/TCP a MQTT pro integraci do dohledových a řídicích systémů.


Více produktů od značky HW group najdete zde.

Doplňkové parametry

Kategorie: Monitorovací jednotky a brány
Hmotnost: 0.505 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

O značce HW group

HW group je výrobce zařízení pro monitoring prostředí a I/O systémy. Zaměřuje se na vývoj produktů pro dohled fyzikálních veličin a stavů technologií v průmyslových a IT aplikacích.

Produkty značky umožňují sběr dat ze senzorů a jejich přenos do nadřazených systémů. Komunikace probíhá pomocí standardních protokolů, jako jsou SNMP, Modbus/TCP, MQTT, HTTP nebo XML.

Produktové portfolio

  • monitorovací jednotky Perseus pro prostředí a energetiku
  • zařízení STE2 pro dohled teploty a vlhkosti
  • I/O zařízení Damocles pro digitální vstupy a výstupy
  • senzory pro teplotu, vlhkost, CO2 a další veličiny
  • detekce úniku kapaliny a další detekční prvky
  • příslušenství včetně napájení a komunikačních prvků

Technologie a komunikace

Zařízení HW group podporují otevřené komunikační standardy pro integraci do systémů třetích stran. Mezi podporované technologie patří SNMP v1 a v3, Modbus/TCP, MQTT, BACnet a další protokoly.

Díky Ethernet konektivitě a možnosti vzdáleného přístupu lze zařízení snadno začlenit do existující infrastruktury a využít pro monitoring prostředí v reálném čase.

Využití

Řešení HW group jsou určena pro monitoring prostředí v serverovnách, datových centrech, průmyslových provozech, skladech a technických instalacích. Umožňují dohled teploty, vlhkosti, napětí, stavu kontaktů a dalších veličin.

FAQ

Otázka: Jaké protokoly zařízení HW group podporují?
Odpověď: Zařízení podporují SNMP, Modbus/TCP, MQTT, HTTP, XML a další standardní protokoly.

Otázka: S jakými zařízeními jsou produkty kompatibilní?
Odpověď: Produkty jsou navrženy pro integraci do systémů třetích stran díky otevřeným API a standardním protokolům.

Prolink

Monitoring prostředí a I/O zařízení

Čeština English Deutsch