2080-LC30-24QVB Allen-Bradley
Cena na dotaz
Dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní přednosti
  • Integrovaných 24 digitálních bodů (14 vstupů + 10 výstupů) pro okamžité použití
  • 2 PTO výstupy a 4 Hi-Speed čítače pro aplikace vyžadující rychlé pulsy
  • Kompatibilní s 20,4-26,4 V DC Class 2, běžné napájení v průmyslových instalacích
  • Kompaktní skříň 90×150×80 mm – šetří prostor v rozvaděči
  • Rozšíření pomocí až 3 plug-in modulů pro další funkcionalitu dle potřeby
Technické údaje
Parametr Hodnota
Model 2080-LC30-24QVB
Značka Allen-Bradley
Typ Micro830 Programmable Logic Controller
Digitální vstupy 14 bodů, 24V DC/AC
Digitální výstupy 10 bodů, 24V DC sinking
PTO výstupy 2 Pulse Train Outputs
Hi-Speed čítače 4 HSC
Napájení 20,4-26,4 V DC (Class 2)
Rozměry 90 × 150 × 80 mm
Provozní teplota -20 … +65 °C
Spotřeba energie cca 12,32 W
Doporučené použití a výhody
  • Ideální pro stroje s potřebou digitálního I/O a rychlých výstupů
  • Použití v prostředích s proměnlivými teplotami do -20-65 °C