ADVU-32-80-P-A 156539 Festo
Skladem (1 ks)
Pneumatický válec Festo ADVU-32-80-P-A je součástí řady ADVU a používá se ve výrobních linkách, manipulačních systémech a strojních aplikacích. Válec nabízí magnetický píst pro použití se snímači polohy, pneumatické připojení G1/8 a provozní tlak 0,8 až 10 bar.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Nový díl bez originálního obalu
Festo ADVU-32-80-P-A 156539 je kompaktní pneumatický válec určený pro průmyslovou automatizaci a pneumatické pohony. Produkt využívá dvojčinné provedení a nabízí průměr pístu 32 mm se zdvihem 80 mm.
Technické údaje
Parametr Hodnota
Výrobce Festo
Typové označení ADVU-32-80-P-A
Objednací číslo 156539
Produktová řada ADVU
Typ produktu Kompaktní pneumatický válec
Provedení Dvojčinné
Průměr pístu 32 mm
Zdvih 80 mm
Norma ISO 21287
Magnetický píst Ano
Pneumatické připojení G1/8
Provozní tlak 0,8 až 10 bar
Pracovní médium Filtrovaný stlačený vzduch
Montážní poloha Libovolná
Přednosti
  • Kompaktní konstrukce dle ISO 21287
  • Dvojčinný pneumatický provoz
  • Magnetický píst pro snímání polohy
  • Průměr pístu 32 mm a zdvih 80 mm
  • Pneumatické připojení G1/8
Využití
FAQ
Otázka: Jaký průměr pístu má válec?
Odpověď: Válec má průměr pístu 32 mm.
Otázka: Jaký zdvih nabízí produkt?
Odpověď: Zdvih válce je 80 mm.
Otázka: Jaký provozní tlak válec podporuje?
Odpověď: Provozní tlak je 0,8 až 10 bar.