EMV-Filtr 3F480-125.260 FUSS-EMV - ROZBALENÉ
Rozbalené
Skladem (1 ks)
Trojfázový EMV filtr FUSS-EMV 3F480-125.260 je určen pro aplikace s výkonem a vysokým proudem, s jmenovitým proudem 125 A při 480 V AC / 50-60 Hz. Poskytuje filtraci dle kategorie C2, s únikovým proudem cca 8,1 mA a ztrátami přibližně 32-41 W. Montáž vhodná do panelu, robustní provedení pro průmyslové prostředí.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní přednosti
  • Silový EMV filtr pro třífázová zařízení s proudem 125 A
  • 3násobné napětí 480 Vrms, průmyslový rozsah 50/60 Hz
  • Kategorie C2 / vysoká úroveň potlačení rušení
  • Nízký únikový proud cca 8,1 mA, dotykový proud ~3,4-4,2 mA
  • Ztráty výkonu cca 32-41 W v závislosti na napětí/frekvenci
  • Robustní konstrukce, montáž do panelu, varianta s ochranným krytem / IP20 atd.
Technické údaje
Parametr Hodnota
Model 3F480-125.260
Značka FUSS-EMV
Typ zařízení Třífázový EMV / EMI filtr
Jmenovitý proud 125 A
Jmenovité napětí 480 V AC (±10 %)
Frekvence 50 / 60 Hz
Únikový proud (Leakage) ~ 8,1 mA
Dotykový proud (Touch current) ~ 3,4-4,2 mA
Ztráty výkonu 32-41 W
Montáž Panel / šroubové připojení
Krytí / Ochrana IP20 (u některých provedení)
Provozní teplota do cca +45 °C (derating při vyšší teplotě)