VS-L500CX KEYENCE
Cena na dotaz
Dostupnost na dotaz
Položka byla vyprodána…
VS-L500CX od Keyence je kamerový systém se zoomem a se zabudovanou AI, s rozlišením 5 megapixelů, optickým zoomem ×5 a rychlostí snímání až 81 fps. Umožňuje pracovní vzdálenost mezi 150 až 5000 mm, má krytí IP67 pro vysokou odolnost v průmyslových podmínkách.
Detailní informace
Detailní popis produktu
Hlavní přednosti
  • Rozlišení 5 Mpx s optickým zoomem ×5 pro variabilní zorné pole a přesné detailní snímky
  • Rychlost až 81 fps pro dynamické aplikace
  • Krytí IP67, robustní konstrukce pro odolnost vůči vodě, prachu a vibracím
  • Flexibilní napájení: 24 V DC nebo PoE IEEE802.3at
  • Široká pracovní vzdálenost 150-5000 mm a zorné pole 31-4018 mm
  • Vstup / výstupní rozhraní izolované (1 vstup, 3 výstupy, přepínatelné I/O) pro snadné použití
Technické údaje
Parametr Hodnota
Model VS-L500CX
Značka Keyence
Typ zařízení Zoom Smart Camera, Standard Range
Rozlišení obrazu 5 MPixel
Frame rate 81 fps
Zoom optický ×5.0
Rozsah vzdálenosti 150-5000 mm
Zorné pole 31-4018 mm
Napájení 24 V DC nebo PoE (IEEE802.3at)
IO rozhraní 1 izolovaný vstup, 3 izolované výstupy, možnost přepínání I/O
Krytí prostředí IP67
Vibrace / nárazy 10–500 Hz, 50G
Rozměry (Vý׊×Hl) 122.3 × 52.6 × 99.1 mm